Nákup zboží

Je možné si objednat zboží i jinak než přes objednávkový formulář na stránkách?
Ano, objednávat můžete telefonicky, zasláním emailu, přes ICQ nebo jiný dostupný komunikační kanál. Nejlepší je však si zboží objednávat přes objednávkový formulář na internetových stránkách, protože se výrazně sníží pravděpodobnost nějaké chyby při vyřizování Vaší objednávky.

Dostanu k zakoupenému zboží daňový doklad?
Ano, ke každému nákupu dostanete vždy daňový doklad, na kterém bude mimo jiné uvedeno: zakoupené zboží a cena. Naše daňové doklady vždy obsahují všechny zákonem stanovené náležitosti.

Dostanu ke zboží záruční list? Záruční list je u většiny výrobků součástí balení, avšak u některých produktů (např. řemeny pro akordeony) záruční list není součástí balení, v tomto případě jako záruční list slouží daňový doklad od nás. V případě, že Váš výrobek neobsahoval záruční list, neváhejte nás kontaktovat, zda se jedná o výrobek, u kterého záruční list standardně není.

Můžu vrátit zaslané zboží, pokud mi nebude vyhovovat?
Ano. Maximálně do 14 dnů od převzetí zboží ho můžete bez udání důvodu vrátit zpět k nám. Toto vrácení je podmíněno splněním ujednání obsažených v obchodních podmínkách naší společnosti.

Způsob placení

Chci zaplatit objednané zboží bankovním převodem, jak dlouho to trvá a jak se dozvím, že platba proběhla?
Platba bankovním převodem ve většině případů trvá maximálně 3 pracovní dny od podaní příkazu. Jakmile bude částka připsána na náš účet, budeme Vás informovat emailem nebo telefonem o provedení platby a expedici Vaší objednávky.

Doručení zboží

Kolik zaplatím za přepravu?
Veškeré aktuální informace o možnostech přepravy a cenach najdete na strance "Doprava a platba"

Jak se dozvím, že zboží již bylo odeslané?
O stavu Vaší objednávky, včetně informace o expedici, se dozvíte pomocí emailu, ktarý Vám bude zaslán naším pracovníkem nebo telefonicky.

Je možné domluvit přesný čas doručení?
Ne, to bohužel není. Řidiči přepravních služeb rozvážejí dle svých interních kritérií v uvedených časových rozsazích.

Co se stane, pokud v době doručení nebudu na uvedené adrese?
V případě, že nebudete zastiženi, bude zásilka uložená na Vaší poště po dobu 7 dnů.

Může za mě převzít objednané zboží jiná osoba?
Ano. Objednané zboží může převzít kdokoliv na uvedené adrese, pokud bude vědět, že má zásilku očekávat a bude mít patřičnou hotovost.

Je možné si zboží před převzetím od přepravce prohlédnout případně i vyzkoušet?
Toto bohužel není možné, proto je důležité, aby zákazník vždy před převzetím a zaplacením zásilky zkontroloval neporušenost a celistvost obalu.

Změna objednávky

Jak můžu stornovat svou objednávku?
Storno objednávky můžete provést emailem, telefonicky či jiným dostupným komunikačním kanálem.


Potřebuji změnit či opravit údaje na vystaveném daňovém dokladu, jak mám postupovat?
Tato změna je možná maximálně 21 dnů po vystavění daňového dokladu. V případě, že potřebujete změnu uskutečnit, zašlete nám poštou originál původního daňového dokladu společně s průvodním dopisem popisujícím požadovanou změnu.

Reklamace

Kde můžu uplatnit reklamaci?
Reklamaci můžete uplatnit samozřejmě u nás.
Zboží na reklamaci posílejte nejlépe v původním obalu, dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Více o reklamaci v sekci obchodí podmínky - Záruční podmínky a reklamace

Jak dlouho trvá vyřízení reklamace?
Vždy záleží na charakteru vady, dostupnosti náhradních součástek a vytíženosti servisu. Zákonná lhůta pro spotřebitele je třicet dní od zahájení reklamace, avšak ve většině případů je reklamace vyřízena mnohem rychleji.

V zásilce nebyl český návod k použití, jak mám postupovat?
Námi dodávané zboží je většinou nerozbalené a ve většině případů pečetěno od výrobce, z tohoto důvodu nekontrolujeme přítomnost českého návodu v zásilce. Pokud budete vyžadovat český návod, který nebyl ve Vaší zásilce, pište prosím, na reklamace@pianokocum.eu nebo nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře. Návod pro Vás zajistíme v co možná nejkratší lhůtě.

Ostatní dotazy

Kdy můžu nakupovat přes Váš internetový obchod?
Otevírací doba internetového obchodu není nijak omezená. Své nákupy můžete uskutečňovat nonstop 24 hodin, ať už se jedná o pracovní den či svátek.